Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy sziámi harcoshal egyedüli...

Egy sziámi harcoshal egyedüli tartásához mekkora akvárium szükséges minimum?

Figyelt kérdés
Egy 18 literes kicsi? Tudom elméletileg 30 liter alatt nem szabad gerinces állatot, de egy halnak nem elég ekkora? Persze növénnyel, kaviccsal, bujkálóval, háttérrel meg mindennel felszerelve.
2013. jan. 4. 14:47
 1/5 molica32 válasza:
0%
nekem is van és egy 20literes akvárium kell
2013. jan. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 _.-Akv-._ ***** válasza:
25
2013. jan. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor a 18 mindenképp kicsi? :-( Most jelenleg ekkora aksim van de tényleg jól felszerelve, tetővel benne világítással, vízmelegítővel mely szabályozható, szűrővel mely 450-500 liter/órás, levegőztetővel.
2013. jan. 4. 14:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos mindenképpen kicsi. A szűrő pedig úgyis túl erős lenne bele. Garnélásnak esetleg berendezheted.
2013. jan. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát, ami azt illeti, még a 30l is nagyon minimum egy bettának. Igazából olyan 40-50l lenne az ideális.


Viszont itt felmerültek a garnélák is. Ha esetleg mellettük döntesz, szerintem az indiai zebra garnélákat válaszd. Nekik talán nem kicsi egy ekkora. Ők a legkisebbek, és lassabban szaporodnak, mint a többi.


Egyébként garnélázni is olyan 25-30l-től érdemes. Abban az igazi.

2013. jan. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!