Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mitől nano akvárium egy nano...

Mitől nano akvárium egy nano akvárium?

Figyelt kérdés
Ha nekem sok a növényem és neonméretü halak vannak csak benne,akkor ez már nano akvárium,vagy mi?Ha valaki felvilágosítana,azt megköszönném.->Köszönöm ;)
2009. aug. 31. 09:20
 1/8 anonim ***** válasza:
A mérete miatt hívják nano akváriumnak,tehát nagyon kicsi mindössze pár liter és túlnyomó esetben csak növényes!
2009. aug. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
akkor az én 54 lityós aksim nem nano aksi.Köszi:D
2009. aug. 31. 19:04
 3/8 anonim ***** válasza:
De van 60l-es nano aksi is és garnélákat és rákokat is szoktak tartani bennük
2009. aug. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Garnéla is van:).Köszi.Akkor nano akváriumom van?sok a növény,kis halak vannak,garnéla és csiga.?:)köszi!
2009. aug. 31. 22:20
 5/8 anonim ***** válasza:
[link] olvasd el és googlez egy kicsit,de az igazi nano akváriumok tényleg csak pár literesek,mint ahogy a nevéből adódik [link] na ezt már annak lehet nevezni.
2009. szept. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jolvan,értem,köszönöm szépen!Szia
2009. szept. 1. 15:25
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit,és én is gondolkodok,hogy a 250 literes akváriumom mellé csinálok egy kis növényes garnélás akváriumot!Csak még a családot kell puhítani,ha rajtam múlna tele lenne a ház akváriumokkal :)Nagyon tetszenek!További jó akvarizálást!
2009. szept. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez a helyzet nálam is.Van egy 54literesem egy 15mellette mert ban 2 agresszív nőstény bettám és el vannakk ülönitve,és egy 49literes békás akvárium(vörösfülü ékszerteknős) és 11éve kb megvan és kiszemeltem következő élőlényeimnek,garnéláimnak,ha neagyisten meghalnak a békák.:)Red cherryket szeretnék ey olyan 10db-ot.És jó sok növényt vele.A nano aksi nálam a 15literesbe ki is lehetne vitelező,csak egy plexivel vannak elválasztva a betták,mert a nagy aksiba meg a nagy trónol,és igy 3man csipkedik egymást.Szoval ha meghal egy betta akkor megvan a nanoaksi alapom.:)Köszi,és üdv;lucky
2009. szept. 1. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!