Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Élesztős rendszert megéri...

Élesztős rendszert megéri csinálni egy 30 literes akváriumba?

Figyelt kérdés
Van benne garni, meg pár nano hal.
2013. márc. 30. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány wattal világítasz, milyen növények vannak?
2013. márc. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
0,75w/liter, gömbalga, vallisneria, microsorium pteropus, crypto, hydro. sp japan. Ezek egyike se igényli, de én szeretném, ha gyorsabban növekednének.
2013. márc. 30. 17:40
 3/9 anonim ***** válasza:

Ilyen fényhez meg lehet próbálni, legalább elszórakozol vele. :)

Ha sikerül, és beáll a dolog, nyomja a gázt, jó a beoldás, és eredménye is van, akkor más növényekkel is meg lehet próbálkozni.

2013. márc. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az élesztőset lehet szabályozni? Mert nem nagyon szeretném kinyírni a halakat/garnikat, gondolom ilyen kis akvánál nem nehéz ezt túlzásba vinni.
2013. márc. 30. 18:04
 5/9 anonim ***** válasza:

Leginkább kitapasztalni lehet, hogy mennyi cukrot rakj a keverékbe, meg mennyit keverj be, hogy pont jól adja a gázt.

Egyébként élesztőssel elég nehezen lehet túladagolni.

De a légcsőre is tehetsz elágazást, az elágazásra meg csapot. És ha sok a gáz, akkor az elágazáson a csapon nyitsz egy picit, hogy a fölösleg ki tudjon menni.

Éjszakára meg teljesen megnyitod, így az összes kimegy, és nem az akváriumba.

2013. márc. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi, ezt találtam, ez nem élesztős, viszont ez jobban tetszik :


[link]


Mi a véleményed róla?

2013. márc. 30. 19:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez is jó.
2013. márc. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csináld, mert ha nagyon beindul, akkor tényleg kinyírod vele az állatokat. Élesztőset nem tudod szabályozni. Tudnád úgy, hogy csinálsz rá kis csapot, de nem hiszem, hogy állandóan azt fogod figyelni.
2013. márc. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, részben ezért mondtam le az élesztősről, és úgy döntöttem, hogy ilyen patronost csinálok fém levegőelosztó csappal.
2013. márc. 30. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!