Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Még csak nem rég kezdtem el...

Zsófi1231 kérdése:

Még csak nem rég kezdtem el díszhalakkal foglalkozni és vettem black mollyt de a 4. -en vannak ezüstös foltok ez valami betegség vagy csak az eladó tévedett?

Figyelt kérdés

#black molly #ezüst foltok
2013. máj. 12. 13:37
 1/7 A kérdező kommentje:
a többi három viszont hasonlít ahhoz amiket képekben láttam csak a 4.-kel van probléma
2013. máj. 12. 13:41
 2/7 Platypus ***** válasza:
Egyszerűen csak van egy kis dalmata molly beütése. A bolti halak nem díjnyertes fajtatenyészetekből származnak, gyakoriak köztük a keverék jellegzetességek.
2013. máj. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és a nemüket hogyan állapíthatnám meg?
2013. máj. 12. 14:15
 4/7 anonim ***** válasza:
van alul egy uszony.. a fiúnak ez nem nyílik ki hanem simán hószukás hátrafelé nyúlik.. a lánynak egyfajtába nyirva van
2013. máj. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*nyitva
2013. máj. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Norbig ***** válasza:

A Black Molly az elevenszülő fajok közé tartozik.Tehát a hím alatt van egy kis képződmény.(a párzószerv).A nőstény alatt természetesen nincs.És még valami ahímek mindíg kisebbek (kifejletten) mint a nőstények.Remélem segítettem. :)

Egyébként mekkora az akva?

2013. máj. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hááát.....kb 30 vagy 40 nem tudom ugyanis kaptam őket de a fajtájukat egy díszhal eladó "állapította meg"
2013. máj. 14. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!