Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 15 literes aksiba milyen...

15 literes aksiba milyen gyakran kell vizet cserélni? 2 felnött és 6 kisguppi van benne. Van benne szűrő de a kajadarabok ott vannak az alján.

Figyelt kérdés
2013. máj. 16. 15:44
 1/4 Norbig ***** válasza:
0%
Ne etess annyit,hamar be fog algásodni az akvád.Mindig úgy add nekik,hogy ne menjen le az aljára szépen lassan úgy add nekik ahogy eszik,ne hirtelen sokat.Én személy szerint 15 L-es akit nem tartom akvának,mert egyszerűen túl kicsi.Nano akváriumnak ég elmegy,de az alsó határnak garnélásnak.50L-az ami márkezd szinten van szerintem.De a válasz a kérdésedre hetente min. 20%-os vízcsere.Ami 3L-ert jelent esetedben.Ha bármi van még kérdezz.
2013. máj. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

15 literben nem lehet halat tartani mert a törvény tiltja hogy 30 liter alatt gerinces állatot tarts !

mivel írtad hogy 2 felnőtt és 6 kis guppi van benn akkor gondolom a 2 felnőttből 1 hím és 1 nőstény már így is elég szűkösen voltak de hogy szaporodtak így még szűkösebb nem adok nekik 2 hónapot sem és elkezdenek kihullani !!

2013. máj. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem csak a vizet kell lecserélni, hanem az akit, egy minimum 30 literesre. és nem csak a törvény miatt. abba 9-10 litert kell cserélni.
2013. máj. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Pendulum92 ***** válasza:

Nekem csak a szűrőakvárumom 12 literes... (72 litereshez)


Ez nem akvárium. Ajánlok egy minimum 54 literest, nem is drága.

2013. máj. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!