Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen neműek a meggyhasúim?

Milyen neműek a meggyhasúim?

Figyelt kérdés

Van egy tippem, de nem szeretnék senkit befolyásolni.


[link]

[link]


2013. máj. 19. 10:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

150-200 literbe lehet tartani mást is mellettük ezt írja a diszhalinfó, hát ez annyiból necces hogy csak akkor ha van nekik építve barlang,(nálad a hajó oké azt 5 perc alatt felfedezik) különben változtatják a védendő területet. Meg az etetés is körülményes mivel rájuk figyelni kell.


Amúgy ahány meggyhasú annyi barlang kell, de elvileg egy pár mehet csak egy akváriumba, nálad még kicsi a két nőstény, azért nem fajult el a dolog.

2013. máj. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 YourDestiny ***** válasza:
Sok olyan külső jel van, ami a meggyhasúaknál utalhat a nemre. Ezek közül mindkét hal esetében több szól amellett, hogy nőstények. Szóval szerintem két nőstény.
2013. máj. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Ma már nagyon furák. Eddig sima remegés volt csak, ha találkoztak. A második képen levő halnak egyszercsak fekete lett a hasa alja és nem simán remegett, hanem ívben teljesen meghajolt C alakban és úgy rázta magát a másik halnak.


Most vagy leszbikusok, vagy nagyon kellene már egy hím nekik...

2013. máj. 20. 19:34
 14/16 anonim ***** válasza:
Bocs kicsit lemaradtam a válaszokkal, ez biztos két nőstény 100% ha veszel hímet akkor sanszos hogy az egyiket választja a másikat kiközösíti, agresszív lesz vele. Tehát inkább cserét javasolnák, egyik nőstényt becseréled hímre, rövid idő alatt eldől melyikkel toleránsabb a hím, a két nőstény nagyon fog verekedni az odúért, meg amúgy is lesz meccs. Beteszel egy hímet és szerintem rögtön meccs lesz, amelyiket nem veri úgy az vidd vissza a kereskedésbe.
2013. máj. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Inkább úgy mondom kiközösítik, többes szám, mivel lehet később ketten ugranak neki párban a kiközösített nősténynek.

Meg mondjuk az odú közelébe tévedő halaknak is.

2013. máj. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én úgy fél éve követem a pályafutásukat,10 napja vannak nálam, egy biztos ha társába rakod őket és hím is bekerül, halhullással, sérüléssel számolnod kell, kemény kis jószágok, még ha így a két nőstény marad akkor necces, egymást fogják gyilkolni biztos.
2013. máj. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!