Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 180 literbe 22 smaragd törpera...

180 literbe 22 smaragd törperazbóra és 8 törpe szívóharcsa mellé lehet tenni valami olyan halat amiből egyet, maximum kettőt lehet tartani?

Figyelt kérdés
És ha igen, milyet?

2013. máj. 19. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Én tennék egy kicsit karakteresebbet is, törpe gurámi esetleg [link]


Hőfokba passzolnak, ő is lágy vizes de nem annyira azért mint ahogy írják 10nk-ba már szép hosszú élete lesz, 10nk szerintem mindhárom haladnak passzol, bántani kizárt hogy bántaná a kicsiket. 15nk felett kényes hamar elpusztul a többit tekintve igénytelen, 100 liter felett mehet két hím nyugodtan, nem kell egy pár, néha kötekednek de sérülés ilyesmi kizárt.


Én őket tenném, elvan teljesen egyedül is, inkább az akváriumon kívüli dolgok érdeklik, követnek mindent, nagyon ragaszkodó halak.


Vagy esetleg algaevőt tennék.

2013. máj. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálam a 200-ba csak hímek vannak, jön hogy simogassam, meg szinte szák nélkül kiveszem.


[link]

2013. máj. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!