Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mivel etessem az aranysügéreim...

Mivel etessem az aranysügéreimet és a Törpe nyasszai zebrasügéreimet?

Figyelt kérdés
Most vettem őket, de a lemezes kaját kiköpik. :/
2013. okt. 2. 21:13
 1/3 YourDestiny ***** válasza:
Fagyasztott artémia és malawi mix, száraz kajából Hikari Cichlid (Staple, Gold, Excel). Ideiglenesen a Sera Vipan és Flora jó lehet, azt megeszik. Olcsó lemezessel nincs értelme próbálkozni, eleve nem is jó nekik. Az afrikai sügérek érzékeny bélrendszerű halak.
2013. okt. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :) fú most vettem őket szerintem nem csináltam túl jó dolgot.. a törpe nyasszai zebrasügérből vettem kettő kéket és mint kiderült a kék színű a hím és a sárga a nőstény tehát 2 hímem van. 120 literben vannak :/
2013. okt. 2. 21:27
 3/3 YourDestiny ***** válasza:
120 literben eleve nem fog hosszú távon működni az afrikai sügerezés. Törpesügéreknek, csigasügéreknek való méret. Amint elérnek egy bizonyos méretet, kort, jönnek a komolyabb harcok, problémák. A yellow sügérrel is problémád lesz.
2013. okt. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!