Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a vélemény ezekkel a...

Mi a vélemény ezekkel a növényekkel kapcsolatban? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a ga drága de itt elég jók a vélemények és minden cucctól mentesek a növények ráadásul minden boltot felülműlő növényvválaszték van.Ezek közül meg néztem párat szerintetek egy low tech akváriumba carboval jók?Véleményekbe nagyon dicsérik.Ők : [link] [link]
2013. nov. 16. 13:08
 1/2 Platypus ***** válasza:
A növények tényleg jó minőségűek náluk, de el is kérik az árát. Sok mindent tőlük vásárolok, de növényt azt soha nem vennék ennyiért. Ha megfelelőek a körülmények, akkor egy gyengébb minőségű növény is hamar kinövi magát, ha meg nem, azon a drága gaz sem segít.
2013. nov. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is csak ezt a 2t venném onnan mert náluk 700ft egy valiznéria itt meg 40ft/szálért árulják :D
2013. nov. 16. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!