Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi baja lehet a halaimnak?

Gyuszi13 kérdése:

Mi baja lehet a halaimnak?

Figyelt kérdés
ma eddig számukra ismeretlen kajával,szárított vörös szúnyoglárvával kezdtem el őket etetni,annyira éhesnek néznek ki hogy ma már háromszor is adtam de mértékkel,nem tudom miért de még most is ha valaki elmegy az aksi mellet mindenki egy sarokba gyűlik és a víz tetején tolakodnak mint akik soha nem ettek de az az érdekes hogy a nőstényeim(szifo,molli,veliféra)majd ki pukkadnak még a hímek is de még mindig éhesek,mitől lehet ez?
2014. márc. 6. 20:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Azért, mert a szárított szunyoglárva egy hulladék. Semmi tápértéke, kukába való. Etesd a halaidat normális minőségű eleséggel például forrázott zöldségekkel(nem permetezett) és fagyasztott kajákkal.
2014. márc. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!