Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A kicsi (9 cm-es) márványsügér...

A kicsi (9 cm-es) márványsügéremet megtépte a többi hal, nagyon rossz állapotban van. Külön tettem. Mit tehetnék? Felszeretném építeni, bár úgy nézem nehéz lesz.

Figyelt kérdés

2014. jún. 27. 19:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Én nekem is ez volt, a nagy márványsügér jól megtépte de nagyon annyira hogy úszni se tudott szinte és volt egy seb az oldalán, különtettem egy 50 literesbe és a vizébe tettem egy kevés metilénkéket meg sok műnövényt (azért műnövényt hogy ne legyenek korhadó,bomló levelek) meg finom szemcséjű kvarchomokot és ott szépen eléldegélt amíg kb 15 centis nem lett utánna ment a nagy márványhoz

mert ekkorát már nem nagyon tudna bekapni még egy kicsit megcsipkedte de utánna már jól kijöttek

2014. jún. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!