Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy 50 literes akváriumba...

Jucinene kérdése:

Egy 50 literes akváriumba milyen halakat javasoltok amiket könnyű gondozni és nem olyan igényesek?

Figyelt kérdés
Szeretnék karácsonyra egy akváriumot de nem tudom milyen halak legyenek benne. Lehetőleg picik amik nem túl drágák és és színesek
2014. nov. 16. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
8-10 szivárványos guppi hím, nekik elég egy Eheim Pick-up 2010-es szűrő meg egy 50 wattos fűtő 25 fokra állítva. Kajának fagyasztott szúnyoglárva és forrázott zöldségek kellenek, néha kaphatnak lemezest is. Hetente egyszer 30% vizet cserélj, a szűrőt leszívott akváriumvízben mosd ki amikor takarítod. A halak előtt 3 hétig üresen járasd az akváriumot és több részletben telepítsd a halakat, az eladóra ne hallgass.
2014. nov. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Neonhalak, plattik, mollyk, páncélosharcsa, betta.
2014. nov. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Neonnak 80, mollinak 100 liter kell.
2014. nov. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Oldalak szerint neonhalat nem lehet tartani benne, nekem egy 65 literes akváriumom van a neonok nagyon jól mutatnak benne,nem is drága hal, valamint halak mellé szerintem vehetnel Red cherry garnelaakat, azok szépek, és gyorsan szaporodnak.
2014. nov. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
leopárd páncélos harcsát lehet kapni?Merz megtetszett!
2014. nov. 17. 20:24
 6/6 Alex Fly ***** válasza:
Xifó
2018. szept. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!