Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A sziámi harcoshal tetszik...

A sziámi harcoshal tetszik nektek? Milyen akváriumban tartsam?

Figyelt kérdés

Azt mondják, hogy betiltják a gömb akvát. én befőttesüvegben tartom. ez jó neki?

Tűzpiros hím halacska. nagyon szeretem.


2010. jan. 29. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát sztem ha a gömb akváriumot betiltják,akkor a fele olyan kicsi befőttes üveg sem tehet neki túl jót!Nagyobbat meg nem érdemes beszerezni,hiszen ezt a halat csak egyedül lehet tartani!Én pont tegnap olvastam az újságban,hogy csak ezt a fajtát lenne szabad gömb akváriumban tartani(egy szakember nyilatkorta ezt,de ettől függetlenül szerintem ezt is illegális lessz abban tartani,de lehet hogy ez a fajta kivétel lessz nem tudom)Ha nem lenne ez a fajta kiviétel akkor muszály lessz beszerezned egy kissebb fajta négyszögleteset,mert sztem azért elég rossz lehet egy befőttes üvegben leélni az életedet,hisz abban még úszni sem tud nagyon szegén!!
2010. jan. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

okés. köszi a választ.

eszembe jutott van két húszliteres akváriumom abba átköltöztetjük.

2010. jan. 29. 12:21
 3/5 anonim válasza:
100%

Hát nagyon szép halak csak meg kell válogatni h milyen halakkal rakod össze.

állatboltokban is gyakran vannak befőttesüvegekben mert nincs nagy helyigénye és nem is jó úszó,de egy pár literes akvárium azért jobb lenne.

Gömb akváriuma ne tedd,ha életben akarod tartani

2010. jan. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A húsz literes rendes akvárium már jó lesz neki.De nem szabadott volna befőttesben sem tartani.Kiványcsi lennék a befőttes üvegben mekkora fűtést biztosíottál neki,a szűrésről és fényről már nem is beszélve.Én még nem láttam befőttes szettet...Befőttes üveg a befőtteknek van,és nem a halaknak.
2010. jan. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt mondták nekünk, vagyis azt tartja a köztudat, hogy nem kell eleségen kívül semmi neki.
2010. febr. 1. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!