Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Bruttó 180 literes akváriumba...

Bruttó 180 literes akváriumba elég egy Bioflow 3, 0 ás belső és egy Tetra ex 600 as külsőszűrő?

Figyelt kérdés

6 black molly

6 ezüst molly

6 platti

10 vörös neon

2 nőstény betta.

5 anci

9 párduccsík



2014. nov. 26. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Elég, a tetraba vagyél siporaxxot. Több hal már nem kell bele, szerintem már így is kicsit túl vagy telepítve. Anciból kevesebb is elég lenne, területvédők. Mihelyst elérik az ivarérett kort a hímekkel lehet gond.
2014. nov. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most nézem mennyibe kerül a bio flow 3. Használtan ennyiért majdnem veszek egy tetra 1200-t. Ha nincs még megvéve akkor semmiképp se vedd meg. Parasztvakítás az a szűrő, 10 ezertől többet nem ér.
2014. nov. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

a Bioflow az aksival együtt volt. kiegészítés képp vettem a tetra ex 600 at.

igen az ancik sokan vannak de hamarosan indítok egy kisebb aksit oda költözik 1 hím.

aktív szénszűrőt használjak?vagy elég csak az egyikbe pl.bioflow

2014. nov. 26. 14:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Aktív szenet tedd el rosszabb időkre, ha valamilyen betegség felütné a fejét. A bioflow-t nem ismerem. A tetraba se kell szén meg bioball se. Talán 2 liter siporax belefér(nekem tetra 700 van),alá szivacs. Sokan használják a kerámiát,de én helyére is szivacsot teszek.
2014. nov. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
aktív szénszűrőt nem kell használni, csak ha valaki beteg
2014. nov. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mármint aktiv szenet betegségek kezelése után szokták használni, arra hogy a maradék gyógyszer eltűnjön a vízből, mivel teljes vízcserét nem csinálnak soha.
2014. nov. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!