Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ha a külső szűrő rotorjával...

Ha a külső szűrő rotorjával gond van és kattogó hangot ad lehet használni még ez mellett?

Figyelt kérdés
egyenlőre halkan kattog de szerinte 100%hogy a rotorjával van gond de még garanciás és nem akarom vissza vinni. csak akkor ha már nagyon zavaróan kattog.
2014. dec. 3. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Később rosszabb lesz szervizeltetni, szerves részévé válik a biológiának, a baktérium menyiségnek, ha nem régen üzemelted be akkor javitasd meg.


Példa én betáraztam tengelyt, rotort, már a vásárlás után, nem lett semmi a garanciális idő alatt, (4 év), ha lett volna akkor mérlegelnem kell a szervizet, érett a szűrő, a leállítása algásodáshoz, ammónia többlethez vezetne, az meg nem éri meg, inkább bukom a 4000ft-ot.


A lényeg, ha friss, új, éretlen a szűrő, akkor szervizeltesd még most.

Ha már érett mérlegeld az esetleges algásodás stb negatívum ér-e 4000 ft-ot, durván ennyi egy rotor,tengely, gumi persely, javító csomag.

2014. dec. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem az új Atman Cf-em kattogott halkan aztán pár hét alatt bekopott és teljesen halk lett. Ha a tiéd már pár éves, hónapos akkor szervizeltetném.
2014. dec. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Zajtalanul kellene működnie, nekem 3,5 év után kezdett kattogni, elvittem mert 4 év garancia volt a szűrőre és kipróbálás után szó nélkül kicserélték. Szerintem addig nézesd meg, amíg van rá garancia.
2014. dec. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!