Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 20 napos akvárium esetében az...

20 napos akvárium esetében az alábbi jelenségek normálisak? (kicsit hosszú lesz)?

Figyelt kérdés

Természetesen hal nincs.

112 liter, tetratec ex 1200 plus külső szűrő, 0,32w/l fény, de pár nap múlva lesz egy harmadik fénycsövem (1 osram lumilux, 1 sylvania grolux, a harmadik szintén osram).

A múlt héten nagyon durván barna algás volt, de 30%-os vízcserekor szivaccsal meg ecsettel letisztítottam mindent, azóta nem lett több barna alga, csak ami megmaradt.

De ma vettem észre, hogy az üvegen zöld pontalga jelent meg. Mi az oka? kb 11-12 órát világítok naponta, ezen kívül 1,5ml/nap easy life profitóval tápozok.


Esetleg lehet már 2-3 zebracsigát beletenni vagy még várjak vele?

1 fagyasztott kajakocka megy bele minden nap.

2 ml/nap tetra safe start baktériumot teszek bele (még kb 2-3 napnyi adagom van, utána már nem teszek bele)


2014. dec. 14. 02:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

6. hó 2: [link]

6.hó 21: [link]

Egy nagy adag metszés: [link]


7.hó 27: [link]


Majd megint metszés: [link]


De példa HM 4-5 hónap alatt pár szálból: [link]


Vagy hólyagos vizikehely 1 db pici növényből: [link]


Ezeket lehet látni napi, heti szinten, főleg ha lefotózod.


Van amit nagyon, példa ez: [link]

1-2 hónap és ez lett: [link]

2014. dec. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Hű, hát remélem egyszer nekem is így fognak kinézni :)
2014. dec. 14. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!