Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vajon mi baja a halamnak?...

Roberty kérdése:

Vajon mi baja a halamnak? Kedvetlen vagy megfog dogleni?

Figyelt kérdés
A teleszkopszemu aranyhalam mar 4napja nem eszik es csak fekszik az akvarium aljan! Kb 15 eves hal es az enyem 2 honapja. Most at tetem a kis akvariumba h ha megdoglik ne a nagyba. De ott meg miha jobban erezne magat 1picivel. De az az akvarium nagyon pici neki alig tud uszni. Micsinajak vele? Segicsetek leci! Elore is koszi a valaszt!

#akvarisztika #betegség #fontos #teleszkopszemu aranyhal
2015. jan. 16. 00:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Próbáld megkérdezni a volt gazdáját, hogy ő eddig milyen körülmények között tartotta.


Addig pedig csak az általános dolgokat lehet elmondani: hűvös víz, 2-300 literes akvárium, de inkább nagyobb, megfelelően nagy szűrő. Ha ezek megvannak, akkor a hal komfortosan érzi magát, kevésbé lesz vevő a betegségekre.

2015. jan. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Add vissza,a gazdájának. Nálad sajnos nincs sok ideje hátra, így látatlanba is azt mondom.
2015. jan. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen ha alig tud úszni biztos jól érzi magát. Mondta neked hogy ott jobb neki ? gondolom ha alig tud úszni akkor abba a kis aksiba szűrő sincs igaz?
2015. jan. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hány literes akvárium a nagy?

Milyen szűrőd van?

2015. jan. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Hát az akvárium 150l kb és a szűrőt egy halas üzletben vettem a halakal egyut!!! Amúgy már visza tettem a nagyban már másnap. A kis akváriumban megdoglot az őszes halam és a nagyban is mostmar az egész beteg. A szűrő 200L akváriumhoz való. Az a baj?
2015. jan. 21. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!