Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Baktériumkultúrát belerakom...

Baktériumkultúrát belerakom az aksiba, utána mindig előjön az infuzórium, miért?! (Borzasztóan bosszantó)

Figyelt kérdés

Két alkalommal figyeltem meg, az elsőnél még az akva indítása volt, a másodiknál már a beállt akvához raktam (biztos, ami biztos alapon). Utána nyilván zavaros a víz, de 24h elteltével is enyhén opálos marad a közeg...


Easy Life - easy start baktériumkultúrát használtam


Gyorsteszt szerint teljesen rendben van a víz, a víz keménységét mutatja magasabbnak, de az természetes, mert sügérek vannak benne és a kövek+aljzat hatása.


Segítséget előre is köszönöm.



2015. jan. 18. 12:50
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, de halak már benne vannak. Nem pipálnak egyébként és jól is érzik magukat, legalábbis szemmel láthatólag. Gondolom látványos lenne, ha rossz lenne nekik vagy agonizálnának.
2015. jan. 18. 12:54
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha letakarom az akvát halakkal együtt, akkor ők meddig bírják az elsötétítést?
2015. jan. 18. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!