Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tennétek fel képet az akvárium...

Tennétek fel képet az akváriumotokról?

Figyelt kérdés

2015. febr. 1. 18:13
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Na akkor megkezdem én,hátha valaki folytatja.Az enyém(60 literes):

[link]

2015. febr. 1. 21:04
 2/17 anonim ***** válasza:
szép
2015. febr. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszi bár most veszem észre,hogy a valiznéria levelei össze-vissza állnak.

Tied hogy néz ki?Kép?

2015. febr. 1. 22:37
 4/17 Pusisz ***** válasza:
Ezt az aksit most pakoltad össze, frissen ültetve, vagy már hónapok óta beállt növényzet?
2015. febr. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Kb másfél hónapja raktam össze,miért?
2015. febr. 2. 11:53
 6/17 anonim ***** válasza:
Az édesvizi akváriumaimat megszüntettem. 3 tengerim van csak, de csak az egyik szép a 3 közül, a másik kettő ronda, mert össze-vissza rendeztem be. A halaknak jó az, de fotón nem hiszem hogy jól mutatna.
2015. febr. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem baj,azért felrakhatod,legalább tudunk róla véleményt formálni.
2015. febr. 2. 13:36
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én most ecsetalgával kísérletezek.


Kaptam egy ismerőstől ecsetalgás köveket, még decemberbe összeraktam velük egy akváriumot ilyen volt: [link]


Mostanra megerősödött szépen az ecset: [link]

[link]


Jelenleg ilyen az akvárium: [link]


Az a dilemma, hogy a feleségemnek tetszik az ecset alga, imádja ahogy a garnélák bogarásszák, csak ki kellene vennem a köveket, hipós víz, vagy van egy másik akváriumba algázó gébem, az 2 nap alatt lerágná.


Még kell 2-3 hét akkor befutja a H.M az akváriumot, a kövekbe ivódott táp plusz a kövek ásványi anyag tartalma kitart sokig az ecsetnek.


Szóval feleségemnek engedve lett egy szándékosan ecsetalgásított akváriumom:D


Lassan ráhagyom a hínárt hagy fussa be a felszínt, kap még egy fénycsövet, hogy a H.M kapjon elég fényt, az ecset meg had nőjön a köveken.


Muszáj néha a családnak is engedni:)

2015. febr. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Én most fonalalgával kísérletezek,amit leszedek valiznériáról,azt próbálom úgy a fára rárakni,mint a jávai mohát.Szerinted megmaradhat.

Csak most valami gond van az akváriummal,a halak kezdenek kidögleni,olyan,mintha elrohadna a hal,ilyen fehéres bevonat keletkezik rajta.Mi lehet ez?

2015. febr. 2. 20:13
 10/17 A kérdező kommentje:
Ja és amúgy nagyon tetszik ez az ecsetalgás akvárium.
2015. febr. 2. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!