Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyi hal? Milyen?

Noel220 kérdése:

Mennyi hal? Milyen?

Figyelt kérdés
1. Kérdésem: Plattit és arany sügeret lehet össze rakni egy 64 literes akváriumba? Ha igen, melyikből mennyit? És milyen növényeket, tartozékokat kell hozzájuk venni?

2015. júl. 23. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Isten ments. Aranysügér rövid időn belül likvidálná a plattit, nekik legalább 300 liter körüli akváriumra van szükségük.

Továbbra is azt mondom, h ezt olvasd el:

[link]

2015. júl. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2015. júl. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mindenki ezt írja de szószerint tudna valaki egy tippet adni mármint olyan halat ami látványos és a platti mellé bele lehet rakni
2015. júl. 23. 14:22
 4/7 anonim ***** válasza:

Ami nekem látványos lehet neked csúnya. Ne legyél már ennyire önállótlan. A dizshal infon le van írva a halak jellemzői. Ha elolvastad volna nem kérdezted volna meg h a yellow-t lehet-e plattival tartani.


Tessék:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2015. júl. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én ekkora akváriumban még nem nagyon variálnám a fajokat. Ha mindenképp valami más faj kéne, akkor azok guppi vagy endler guppi hímek lennének.

4 platti és 4 guppi felosztásban.

2015. júl. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Salx Narval ***** válasza:
Esetleg 4-5 panda, vagy törpe szívóharcsa mehetne a plattik mellé. Annyi színváltozata van a plattinak, hogy akár az összes más, más színű lehet. Ekkora helyen kár társítani bármivel, hiszen egy-két ellés és kinövik a helyet, hacsak nem egyneműeket veszel.
2015. júl. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 timtam válasza:
64 literes aksiba szerintem tegyél pl.2 guppit,2 plattit és max.1 tapadó harcsát.Ennyi ekkora hely ezeknek talán megfelelő de többet semmi esetre sem....
2017. máj. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!