Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van egy 63 literes akváriumom...

Kokuszlevi kérdése:

Van egy 63 literes akváriumom és itt jönne á kérdés, hogy milyen érdekesebb, mutatosabb halak menjenek bele? Most ne azt írjátok h gömbhal meg cápa :D hanem értitek, kicsit mutatosabb nem Neonhal meg az átlagos halak

Figyelt kérdés
2015. júl. 24. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Fél óránként fel fogod tenni ezt a kérdést?
2015. júl. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Diszhal.info a barátod, ne mindig minket csesztess ezzel.

Ha nekem lenne ekkora akvám tuti törpe gömbhalakat tennék bele.

2015. júl. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én pedig továbbra is Lamprologus ocellatus-t :)
2015. júl. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Srácok lehet azért teszem fel a kérdést, 2.szorra meg két szerencsecsomaggal tudott válaszolni 2 tomondatba . .Szégyen ezért van ez az oldal aki nem akar válaszolni az tekerjen tovább ne itt ossza azt a pici eszét < 3
2015. júl. 24. 19:45
 5/8 anonim ***** válasza:

Van egy kínálat a kereskedésben, azt neked kell megnézned személyesen, mobillal lefotózod majd kikeresed az igényeit a neten, nálunk közel 80 édesvízi halfaj van rendszeresen, plusz 80 amit eseti jelleggel tartanak, meg rendelni is lehet. Kifejletten 5-6 cm halakban gondolkodj.


Van egy másik mód, amikor keresel egy "fő halat" ami legjobban tetszik, neki építed az akváriumot, minden az ő igényeit szolgálja, előfordul, hogy lehet társítani más halfajjal akkor mehet mellé más hal is, de ez csak lehetőség.

Olyan halat keress ami neked tetszik, nem az fontos másnak mi tetszik, legyen saját elképzelésed.


Itt pl tudsz szűkíteni is fent, a liter alapján: [link]

Vagy itt is: [link]


Értelem szerűen ami tartható pl 40 literben az mehet 63 literbe is, ha nem telepíted túl mehetnek a 70 literbe ajánlottak is, mivel a 60-70 literes akváriumok alapterülete hasonló.


Pl a Brekkfisen rendelhető több ezer halfaj, honnan tudjuk, hogy neked melyik tetszik.

Arra figyelj, hogy olyat válasz "fő halnak" aminek tudod biztosítani az igényeit.

2015. júl. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy mindenki olyan halat fog javasolni amivel már volt dolga, én pl 3-5 évente veszek halat, tehát olyan sok halfajjal nem volt dolgom, akinek meg volt az nagyon régen csinálja, vagy pusztulnak nála, és inkább nem kéne rá halhatni.
2015. júl. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Salx Narval ***** válasza:
100%
Szívesen segítenék de honnan tudjam, hogy neked mi a mutatósabb hal, pl nekem a neon is az, meg még sok másik faj is, köztük a gömbhal is. Legalább valami elképzelésed lehetne arról, hogy mégis mit szeretnél. Azzal mint látod nem sokra mész, hogy mi mit tennénk bele. Én most jelenleg sokcsíkú törpesügéreket tartanék, ha még egy akváriumot beüzemelnék. Segített.?:D A viccet félretéve valami támpont azért kellene ahhoz, hogy érdemben válaszolhassunk.
2015. júl. 25. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én ajánlanám a darázsgébet ami szerintem különlegesebb hal , és még a tartása se túl szokványos.

Vagy esetleg még a nano halak közül a galaxy razbóra és társai lehetnek érdekesek.

A brekkfish.hu oldalt ajánlom figyelmébe, ott vannak igazi ritkaságok.

2015. júl. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!