Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen betegségre utalhat a...

Milyen betegségre utalhat a guppi fehér szája?

Figyelt kérdés
4 guppim van 2 szivárványos 2 kobra,a kobráknál tapasztaltam ezt az egyiknek a teljes feje fehér (mintha fehér zselé vagy bevonat lenne rajta (csak erős fényben látszik) 2 napja jelentkezett,a két hal szűrővel szemben (áramlással szemben úszik) bár lehet ez nem lényeges,a szivárványosoknál nem tapasztaltam semmi ijesmit,Mitől lehet?És mi a gyógymódja?
2015. szept. 9. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Ilyen?

[link]

2015. szept. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt hiszem igen,kicsit meg is van dagadva a fertőzött terület.
2015. szept. 9. 11:52
 3/8 A kérdező kommentje:
Jaj és valamit kihagytam,2napja takarítottam a szűrőt,(még nem volt takarítva)ez után lett bajuk,csak azt nem tudom pontosan h vajon mitől és mi.
2015. szept. 9. 11:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Cserél vizet 30%ot mielőbb. Gyógyszereket nem nagyon ismerem, talán a sera baktopur jó lehet ellene,
2015. szept. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 tomaszcool ***** válasza:

Hogyan takarítottad ki a szűrőt? Hogyan mostad ki a szivacsot?

Írd lépésről lépésre, ha tudod.

2015. szept. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Vízcsere -> ebben kimostam a szűrőt és a szivacsot,a szivacsot kicsit megnyomkodtam meglögyöltem a vízben,sok kösz jött ki belőle,ez után letakarítottam egy mosogató szivacscsal az akvárium falát(tiszta uj szivacsvolt) vissza tettem a szűrőt,beindítottam. Enyi,rosszul csináltam volna?
2015. szept. 9. 12:09
 7/8 A kérdező kommentje:
igaz a szivacsban maradt egy kis barnás réteg,nem tudtam onnan kiszedni,féltem h a baktériumokat is kínyirom a szivacsban.
2015. szept. 9. 12:11
 8/8 tomaszcool ***** válasza:
A folyamat teljesen jónak tűnik.
2015. szept. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!