Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kezdő akvarista vagyok,...

Don Geo kérdése:

Kezdő akvarista vagyok, szeretnék beüzemelni egy 112 literes aksit. Egy JBL CristalProfi e901 greenline külső szűrő mellé, tegyek-e belső szűrőt is, pl:aquael fan3? Az aksiba 4-5 fajta közepes méretű halat és hozzá nem túl dús növényzetet szeretnék.

Figyelt kérdés

2015. dec. 3. 20:43
 1/2 lacijanika válasza:
Én mikor elkezdtem ezt a szép hobbit akkor nekem azt javasolták, hogy akkor már jó egy szűrő ha egy óra alatt legalább 4x megfordul a víz az aksiban. Tapasztalataim szerint is ez így már jónak mondható rendszer. De én is raktam bele belső szűrést. Így megoldottam az Oxigén bevitelt is. Szerintem tehetsz bele.
2015. dec. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha teszel bele még 1 belső szűrőt akkor elég lesz ritkábban takarítani a külső szűrőt, kvázi tehermentesíted. Ha van rá pénzed akkor érdemes venned. Milyen halat szeretnél 4-5 fajta közepes méretű nekem soknak tűnik kicsit, főleg ha rajhalakról van szó.
2015. dec. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!