Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Alga evöharcsának zöldséget...

Alga evöharcsának zöldséget föve vagy nyersen?

Figyelt kérdés

Halottam hogy az algaevöharcsak esznek zöldséget tettem benekik borsot sárgarépát ugorkat saláta levelet de semmi még csa rà sem néztek ezek mind fagyasztoot zöldsegek voltak leforràzva vagy kis vizbe megmikrozva .

De a sütötökre nyersen és a nyers krumplira egyböl ráugrottak ,halottam hogy föve is lehet nekik adni ezert gondoltam megkérdem hogy jo e igy nyersen kicsit megmikrozva vagy fözzem meg?


2016. jan. 2. 08:29
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Ez csak berothasztja az akváriumod vizét. Ha 2 hetente pucolod az akváriumot,bőven elég nekik az alatti idő során képződő alga.Igaz,eu az akvárium méretétől is függ. Nekem 5 éve €lnek,extra kaja nélkúl.
2016. jan. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Le kell nekik forrázni, vagy főzni, attól függ, mennyire kemény eredetileg. De van hogy kell neki 1 nap mire tápláléknak tekinti.

Etetni mindenképpen kell, mert pl az acnik felnőtt korukban szinte semmi algát nem esznek.

Az 1-es válaszoló valószínűleg túleteti a többi halat, és azon a maradékon él a hal.

Ja, és akváriumot nem 2 hetente takarítunk, hanem 2 évente.

2016. jan. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én leforrázom a keményebbeket főzöm. Ált. nem csak az ancik hanem a többi hal is egyből ráugrik.
2016. jan. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!