Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van 1 agresszív ancim ami...

Van 1 agresszív ancim ami veri a harcsáimat. Ha hozok neki egy párt akkor van esély rá hogy megszűnik ez az agresszió?

Figyelt kérdés

2016. febr. 7. 12:13
 1/10 anonim ***** válasza:
milyen harcsád van?
2016. febr. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
páncélosharcsák és torokátumok
2016. febr. 7. 12:45
 3/10 A kérdező kommentje:
Állandóan szétnyílik a farokúszójuk mert nekikmegy az anci, ez főleg akkor amikor kaját adok nekik.
2016. febr. 7. 12:47
 4/10 anonim ***** válasza:
az anci területvédő. mekkora az akváriumod?
2016. febr. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
240 liter
2016. febr. 7. 13:57
 6/10 anonim ***** válasza:
Talán ez a természete, prübáld meg, hogy veszel neki még 2db. ancit, szerintem.Ha így sem szűnik meg az agresszió akkor próbáld meg elajándékozni egy kb. ugyanakkora akvériumba, ahol nincs harcsa !
2016. febr. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nálam sose bántotta a corykat és még mástól se hallottam ilyet, valószínű valamiért stresszes lehet. milyen a szűrésed? mennyi vizet cserélsz? pontosan hány halad van?
2016. febr. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
5 páncélos és 2 torokátum, +2 sepregető garnéla de azokat nem bántja, mellette még neonok, vitorlások, plattik és szifók vannak
2016. febr. 7. 16:53
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez így elég sok.

A páncélosok nem igazán az a faj, amelyik képes tiszteletben tartani a többi hal területét, ő nem igazán foglalkozik ezzel.

A torokátumok is nagydarab harcsák, és ők sem kellően kimérten viszonyulnak a terephez.

Igazából az, hogy az akvárium 240 literes a talaj területéről nem sokat mond, de szerintem kicsi lesz (magas az akváriumod).

Párt venné mellé felesleges, csak még agresszívebb lesz, nekem is volt ilyen ancim.

Plusz még eléggé telítettnek hangzik a felső rész is, a vitik nagyra nőnek, sokat piszkítanak, ha kiválik egy pár, az a többi halat elteszi láb alól és a többi fajtárs sem fogja jól érezni magát.

Szóval összességében rosszul válogattad össze a halakat, túl sokat raktál bele.

2016. febr. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sikerült megpldani 1 párral. :))) Csak 1 pár kellett neki
2016. febr. 17. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!