Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A Balatonon milyen csalival...

A Balatonon milyen csalival lehet sikeresen keszegre és pontyra horgászni? Légyszives bő válaszokat irjatok!

Figyelt kérdés

2016. febr. 21. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

kukoricával, de tavasszal az élő csali a tuti

giliszta vagy egy csokor csonti :)

2016. febr. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csontira mindig van kapás a Balatonon, általában keszeg. Pontyra inkább kukorica, abból is a fűzőtt mézes vagy a sima egyéb ízesítésű. Kukoricából érdemes megpróbálni a "sima" horogra feltűzőst, és a fűzöttet is.


Még annyi, hogy ponty az általában este szokott kapni... 22-23 óra körül, legalábbis nyáron...

2016. febr. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi.

Én március 12.én megyek ki horgászni.

Aki tud még tippeket kérlek mondd meg ! Köszi előre is.

2016. febr. 21. 17:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy csalim, de az nem fog márciusig elkészülni. Félérett kukoricát főztem meg, aztán házi (!) szilvapálinkában tettem el. A tetejére öntöttem 2 csomag vaníliás cukrot. Egyébként mindig kötözött kukoricával fogdostam a pontyokat, csak nagyon étvágytalan, frontos időszakban vettem elő ezt a csalit. 8 évig hordtam magammal a horgásztáskában, sohasem romlott meg.
2016. febr. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!