Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért ennyire népszerű/divatos...

Miért ennyire népszerű/divatos a növényes-garnélás nano akváriumok?

Figyelt kérdés

2016. márc. 1. 11:05
 1/6 Rajci ***** válasza:

1. Szép

2. Kis méretnél vízparaméterek tartása, tisztítás, karbantartás, technikai feltételek biztosítása kevésbé macerás és költségigényes

2016. márc. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A vízparaméterek tartása pont, hogy nehezebb kicsi akváriumban. Amúgy egyetértek.
2016. márc. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 elwera ***** válasza:

Talán mert olcsó kis szobadísz és nem gátolja az embereket a mozgásban, elfér bárhol, egy asztalon, egy komód tetején, még az ikeás szekrény sem szakad le tőle.


De olyat is hallottam akinek az anyja azt mondta. Kisfiam nem lehet 100 literes akváriumod. Mit képzelsz, nehogymár kiszorítsanak minket az akváriumok a lakásból. Ilyen hülyeséget. Az nem baj, hogy tele van a lakás szekrényekkel, az kell, hasznos. De az akvárium az nem hasznos, így nem akarnak belőle nagyot.


Nálam egy mésfél méter hosszú tengeri akvárium van. Jó egyébként kellemetlen mellette aludni, mert zúgnak a vízpumpái és csobog is, de én akartam így :D

2016. márc. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem foglal sok helyet és olcsóbb.
2016. márc. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Liki István ***** válasza:
Szerintem csak a természetes körforgás közelsége céljából.Minél távolabb van az ember tőle,annál jobban hiányzik.Minél kissebb az akvárium,annál kevesebb a munka vele,de az ilyen igényt kielégíti.
2016. márc. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1. szép

2. olcsó (ez persze nem teljesen igaz, mert egy high tech nano drágább, mint mondjuk egy 300 literes afrikai sügeres)

3. és ami szerintem a legfontosabb, hogy kreatívabb megoldások lehetségesek, mint egy sima akváriumban. (persze ez sem teljesen igaz, mert láttam már kreatív mbunásat, ahol egy szál növény sem volt, csak egy kocsideréknyi öklömnyi kő). :D

2016. márc. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!