Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 20 %-os vízcserénél mennyi...

Laci199 kérdése:

20 %-os vízcserénél mennyi Sera aquatan-t adagoljak a vízhez?

Figyelt kérdés
70 literes akváriumom van és elvileg 2 hetente kell 20-30 % vizet cserélni. A cserélendő vízhez mennyi Sera Aquatan vízelőkészítőt adagoljak? 50ml-es kiszerelésem van.

2016. márc. 11. 18:42
 1/3 A kérdező kommentje:
kb. 7 ml ugye?
2016. márc. 11. 18:50
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem szeretem az ilyen víz előkészítő retkeket. Heti 20 százalék jobb lenne de ez függ a halak számátol, tápozástol. Azt ajánlom hogy vízcsere elötti nap valami vödörbe (én desztilált vizes palackba szoktam) tegyed a 70 liter 20 százalékát és ne fedd le, másnapra kimegy a klór belőle és nem kell vízelőkészítőt használni!
2016. márc. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, csak minden helyen olvasom ezt a vízelőkészítőt. Ja és még annyi hogy látványosan sok retket szednek össze a növényeim (halürülék, piszok, alga egyéb). A vízcserével együtt a növényekről is lemossam piszkot??
2016. márc. 13. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!