Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Baja van a garnéláknak?

Baja van a garnéláknak?

Figyelt kérdés

Pár napja vettem 2 sepregetőt és 2 ghost-ot egy 70literes aksiba,kezdésként. Azóta elvannak,söprögetnek keresgélnek,de az idő legnagyobb részében bujkálnak... Ez baj? Mert valahol éppen most olvastam,hogy ha etetésnél nem rohamozzák meg a kaját akkor valami bajuk van. És akkor is bujkálnak. Egynelőre direkt garnéláknak való "nano sticks"-el etettem,meg néha szemcséssel. Amit nem ettek meg azt hálóval kiügyeskedtem. Ja és ma vedlett az egyik ghost.

Lehet hogy valamit rosszul csinálok,hogy ennyit bújkálnak? Van hogy annyira eltűnnek,hogy attól félek elszöktek.

Amúgy az aksi volz járatva előtte 3 hétig,szűrés eheim pick up 2010,hőmérséklet 26-27fok körül. Sok élő növény. Van egy gömb mohám is,de annak is csak az alját használják bujkálásra:(

Köszönöm a válaszokat!



2016. márc. 25. 05:54
 1/3 anonim ***** válasza:
madj megszokják ahelyüket, légy türelmes.
2016. márc. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Annyi kaját dobj be nekik amennyit megesznek, lehet attól félnek hogy bent nyúlkálsz. De amig a ghost ból nincs legalább 10 addig valószinüleg bujkálni fognak. Nézd meg vannak e petélyi. Én 4 sakurát vettem és addig bujkáltak amig 2 le nem ellett és nem lettek 30 an. Utána felbátorodtak. És elszökni nem tudnak, nincs olyan "izomzatuk" hogy szárazföldön képesek legyenek járni. Viszont ugrani hihetetlen nagyot tudnak, de ahogy kiugrott ugyan ugy vergődik mint egy hal.
2016. márc. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Fognak erkezni red cherryk... Azok potoljak a tarsasagot,vagy ugyanabbol a fajbol kell?:/
2016. márc. 25. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!