Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy használt de jó minőségű...

Egy használt de jó minőségű akváriumot felszerelésekkel együtt mennyiért vegyek meg maximum?

Figyelt kérdés
Az akvárium 40 literes fa tetővel rendelkezik, nagyon jól néz ki. Van hozzá csomó dolog: belső szűrő, fűtő, új világítás(új fénycső), bontatlan bazalt 5kg, halháló, hőmérő, bontatlan hal eledel, növénytápok, akváriumi háttér kép,aljzat porszívó, kövek, egy műnövény. Válaszaitokat előre köszönöm( kezdő akvarista)

2016. máj. 19. 16:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nézz szét neten, h ha külön-külön vennéd meg akkor mennyibe fájna. attól többért ne vedd meg. a használt akvarisztikai cikkek ára a béka segge alatt van.
2016. máj. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Néztem vaterán hasonlót de nem nagyon találtam olyat amin normálisan le lett volna fotózva,(csupa kiábrándító hirdetés, koszos stb), nem adnak ennyi mindent hozzá csak max egy törött szűrő+ fűtő és ha újonnan szerezném be ezeket az mennyibe kerülne?
2016. máj. 19. 16:10
 3/14 anonim ***** válasza:
Ez fura hogy mennyiérz vrgyed meg maximum. Amit találtál azt mennyiért árulják? És milyen szűrőt fűrőt adnak hozzá? Mert ugy nem éri meg többet adni mintha csak egy akváriumot vennél, ha gagyi szűrőt, fűtőt, világítást meg ilyen fölösleges dolgokat hogy háttérkép(ami undorító) meg műnövény. Amugy a fűtő ekkora méterü aksihoz ujonan 1000ft körül van, szűrő meg attól függ hogy külsőt vagy belsőt akarsz.
2016. máj. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Bocsi a helyesírási hibák miatt telefonrol irok
2016. máj. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ezek szerint te vagy a leendő vevő és valaki más árulja. Az olyan dolgokat, mint haleledel, növénytáp, háttérkép, kövek hagy ki a számításból, ezeket vagy adja az egészhez az eladó vagy nem (de önállóan úgysem tudja eladni). Bazalt zúzalékot ingyen is be tudsz szerezni, nem létszükséglet. Maguk a műszaki cikkek akkor is csak a felét érik az újbóli beszerzési árnak, ha nem voltak használva (lejön az ÁFA és figyelembe kell venni, hogy számla sincs, aminek ellenében reklamálni tudnál, ha nem működik vagy hamar kinyiffan). 1 db halháló újonnan 380- Ft. Az akváriumot csak kipróbált, nem szivárgó állapotban szabad megvenni. Én az egészért legfeljebb 10-12 ezer Ft-ot adnék (de lehet, hogy túláraztam).
2016. máj. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

A szűrő elvileg alig volt használva 4az1 ben(MAGIC-jet filter 380), fűtő: hydromatic 2 fűtő 100W

világítás: Tungsram F82 11W FD

2016. máj. 19. 17:46
 7/14 A kérdező kommentje:
ezek szerint jobban járok ha én veszem meg ezeket a dolgokat? (aljzat, növénytápok, vízkezelő, stb? mi szükséges még egy akvárium elindításához? Köszi a válaszaitokat, segítségeteket :D
2016. máj. 19. 17:48
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát még mindig nem tudjuk hogy amit kinéztél akváriumot mennyibe kerül. Ez a szűrő vacaknak tünik. Az higy mit kell venned hozzá az sokmindentől függ. Milyen növényeket szeretnél? (ez azért fontos hogy milyen erős világítás kell, kell e táptalaj, co2) milyen halakat és/vagy egyéb élőlényeket szeretnél?
2016. máj. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
konkrét árról nem beszéltünk még, mert egy ismerősöm munkatársáé az akvárium és ő adná el. Ezért kérdezem, hogy mennyiért lehetne megvenni reális áron. Én kis igényszintű növényeket tartanék kisebb halakkal, guppi vagy ékfoltos razbórák vagy valamilyen rajhalak nagyon tetszenek. Mivel ad hozzá 2mm es bazalt zúzalékot ezért gondoltam bazalt aljzatra.
2016. máj. 19. 19:25
 10/14 A kérdező kommentje:
Az ilyen nano akváriumok nagyon tetszenek, csak újonnan nagyon drágák. 18-26 között láttam őket. De azok jobban tetszenek aminek van teteje, mint például ez.
2016. máj. 19. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!