Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kb 98 literes akváriumba...

Kb 98 literes akváriumba milyen teljesítményű szűrőt, fűtést és világitást javasoltok?

Figyelt kérdés
Az akvárium pontos méretei 70x40x35. 2 xipho, 2 dalmata molly, 1 vitorláshal és 1 gyöngy gurámi lenne benne. Ez szerintetek elég vagy még rakhatok melléjük még más halakat is? Elsősorban dominó harcsára, plattira vagy guppira gondoltam még. Válaszotokat előre is köszönöm!

2016. máj. 22. 12:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Egy tescos szűrő bőven elég. Hal mindenképp kell, csak az akváriumnak nagy nak kell lenni de ha úgy van akkor az udvarba egy mini tavat csinálhatsz ott úszkálhatnak a kicsikék . :)
2016. máj. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%
90litrbe felejtsd el a dominóharcsát... a vitiknek iskicsi
2016. máj. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
98 literes az akvárium nem 90 liter.
2016. máj. 22. 21:17
 4/17 anonim ***** válasza:
a dominoharcsa meg 250 litertől tartható :DDDDD
2016. máj. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
a vitorláshal is 200 +
2016. máj. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Azért csináltattam nagyobbat mert az 50 l-es akváriumba is csak guppyt tarthattam volna. A barátoméknak 102 l-es csináltatott akváriumuk van és több mint 2 éves a vitorlás haluk szépen megnőtt benne és semmi baja sincs pedig van mellette 1 dominó harcsa, 2 páncélos harcsa, 2 platti, 2 szumátrai díszmárna, 2 xipho,1 teleszkópszemű aranyhal (ő is szép nagy), 2 black molli és még 1 kis vitorlás hal. A halaknak semmi bajuk, jól vannak. Ezért érdekes számomra a dolog. Ennél nagyobb akvárium meg nem fér el a házban
2016. máj. 23. 10:51
 7/17 A kérdező kommentje:
Amúgy meg a szűrő, a világítás és a fűtés teljesítménye felől érdeklődtem első sorban amire eddig csak az első válaszoló válaszolt. De ti csak lekezelők tudtok lenni. Ha elolvasnátok rendesen az is ott van, hogy elég-e bele a 2 xipho, 2 dalmata molly és a gyöngygurámi vagy tehetek -e még mellé más halakat. Nem lehordani kellene hanem értelmes választ adni...
2016. máj. 23. 10:57
 8/17 anonim ***** válasza:
a barátod világtalan.. attól még te ne légy az... Szumátrai csapathal, mihelyst ivarérett lesz megöli a nagyobb a gyengébbet és a többi halat is szekálhatja. A kifejlett dominóharcsa keresztbe nyeli le a guppykat plattikat. Az aranyhal hideg vízi hal, 24 fok felett nem érzi jól magát. honnan tudod, h jól érzik magukat? neked mondták? egy borzasztó dilettáns társítás a haverodé, nem sokáig lesz működőképes ne aggódj.
2016. máj. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

akkor hidd el az oldalnak, ha nekem nem hiszel:


[link]


[link]

2016. máj. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Csak 8 éve van meg nekik az a nagy akvárium és nem volt gond velük még innen gondolom nem pedig megsúgták.Egy beteg hal a sarokban gubbasztana, nekik egyik sem teszi. Ha nem jól éreznék magukat akkor annak jelei lennének. A víz kb 20-22 fokos nekik. De mindegy is amiért valójában feltettem a kérdést arra válasz nem jött. Szóval köszönöm az eddigieket. Mindent sikerült megtudnom
2016. máj. 23. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!