Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » KEZDŐ akvarisztának mit...

KEZDŐ akvarisztának mit ajánlotok? Guppikat vagy inkább garnélákat tartsak?

Figyelt kérdés
Volt már régen nagy akváriumunk sok hallal, csigákkal..és külön egy betta splenders is volt. Annyira nemvagyok kezdő, és utána néztem a jó hal és garnélatartásnak. Vagy guppipárt szeretnék, vagy garnélát/garnélákat, főként hobbiból, lehet hogy később tenyésztésből. Tudom hogy a garnéla nem ugyanaz mint a hal, de állítólag azzal egyszerűbb, mert megeszi az algákat. Segítsetek nekem, tapasztalt akvariszták, légyszi!:)

#guppi #garnéla #Kezdo akvariszta #halak garnelak tartasa
2016. máj. 29. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:
mekkora az akvárium? guppyt nem párba szokás tartani. vagy csak hímeket, vagy 1 hímre több nőstény, de akkor nem fogsz tudni mit kezdeni a szaporulattal.
2016. máj. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem a guppikat egyszerűbb tartani. garnélásnál szerintem rengeteg növény kell, amihez már kell egy kis szakértelem,hogy ne pusztuljanak el idő előtt.

persze guppisnál is jó ha vannak növények, de én itt egyszerűbbnek tartom

2016. máj. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
jávai mohához semmi tudás nem kell... ami tökéletes a garnéláknak, azt válaszd amelyik jobban tetszik.
2016. máj. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!