Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen növénytáp (folyékony...

Milyen növénytáp (folyékony vagy szilárd teljesen mindegy) van, amelynek megfizethető az ára?

Figyelt kérdés

A növényeim levelei lassan elhalnak, majd leesnek a szárról. Most Neptun növénytápot használok, de az az érzésem hogy sz@rt se ér.

Az akvárium 20 liter, garnélákkal.



2016. jún. 20. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
nem vagyok egy növény szaki, de a neptun kb semmire se jó. mivel csak garnik vannak így kell macro +micro táp is. facebookon lépj be a low tech növényes akvarista csoportba, majd ott segítenek érdemben is.
2016. jún. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Platypus ***** válasza:
100%
Profito, TF planter. A neptunból egyedül a gyökértabletták érnek valamit. A folyékony táp szükséges mennyiségre átszámolva a legdrágább a boltokban.
2016. jún. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1# köszönöm! Érdeklődni fogok ott is.

Platypus: A kettő közül melyiket ajánlod?

2016. jún. 20. 21:30
 4/5 anonim ***** válasza:
46%
a tf -et nem ismerem de profito nem lesz elég magában mert az csak micro táp káliummal. sztem neked macro is fog kelleni.
2016. jún. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Platypus ***** válasza:
100%
A profitot régóta használom, jól szuperál és könnyű beszerezni. Garnélákkal is jól összefér, ellentben egy erősebb tápozással. A TF elég sok megbízható vélemény szerint jobb, de csak Debrecenben vagy postázva szerezhető be. Így viszont nekem már aránytalanul drágább a profitohoz képest.
2016. jún. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!