Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Akvárium készítés?! Bővebben...

Akvárium készítés?! Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Azt szeretném megtudni, hogy van nekem egy teknősös aquaterráriumom amit szeretnék átalakítani halasnak, a gond annyi, hogy az akvárium első lapja csak fél lap. Gondolom ezt el lehet képzelni... A kérdés az lenne, hogy ha az első fél lapot kicserélem egy egészre akkor el bírná ez az akvárium eleje a vízoszlop magasságát? Várható adatok: 50x40x75 (m x sz x h) és 5mm-es az üveg. Esetleg ha az első lap az 6os lenne v nagyobb? Merevítés jelenleg is van benne amit hagynék is + helyeznék még bele! Előre is köszönöm a válaszokat!
2010. ápr. 13. 19:32
 1/5 anonim válasza:

Szia!


Ilyen kicsi méreteknél elég az 5mm-es üveg. A lényeg a szakszerű sziloplasztos ragasztás. Megvalósítható, amit írsz. Sok sikert

2010. ápr. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Remélem sikerül a ragasztást jól megcsinálnom! nem szeretnék kb 150liter vizet a padlón! :) Köszönöm a választ!
2010. ápr. 13. 20:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ezt már 6-os üvegből készíteném.
2010. ápr. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hello


én készítettem fbs ragasztóval 5mm-es üvegből

50x50x80-as akit. kb 2 éve működik tökéletesen...


ügyesen ragassz :)

hello

2010. ápr. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megpróbálom! Lehet lesz majd a halak előtt egy "teszt" hét a garázsba! Ott nem baj ha szétmegy! :)
2010. ápr. 15. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!