Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyik a jobb megoldás?...

Melyik a jobb megoldás? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Elmegyünk 4 hétre nyaralni, viszont van egy 54 literes akváriumunk is. Két megoldás lehetséges:

1. Veszünk a nyaralóba is egy akváriumot és levisszük őket, ami nem is olyan egyszerű, mert vonattal megyünk (45perc az út) VAGY

2. Otthon hagyjuk őket és veszünk egy automata etetőt, ami gondoskodik róluk, illetve heti 1x felmegyünk megnézni őket (minden oké-e)


Ti melyiket választanátok?


Köszönöm.



2016. jún. 26. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk volt automata etetőnk, jól működött.
2016. jún. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szerintem az első teljesen hülyeség.

Az automata etető jobb ötlet, plusz egy időzítő kapcsoló a világításnak. Szerintem felesleges is hetente megnézni őket, nem lesz gond. :)

2016. jún. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hagyd csak otthon!

Ennyi idő alatt én egyszer azért rájuk néznék.

2016. jún. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor maradnak otthon. :)
2016. jún. 26. 16:07
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem értem mi bajod van... bocs, hogy rájuk is gondolok, de szerintem téged sem kell félteni.
2016. jún. 26. 18:32
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
vidd el őket a markodba éles ész professzor
2016. jún. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Látom mennyi intelligencia szorult beléd... lehet hülyeség volt, de ha nincs automata etető, akkor nem tudom őket ott hagyni. Sajnálom hogy gondoskodok róluk. De már megoldódott, úgyhogy köszi.. (a többi válaszoló értelmesen tudott válaszolni, még ha azonos véleményen volt is)
2016. jún. 26. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!