Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan adagoljam a fagyasztott...

David2014 kérdése:

Hogyan adagoljam a fagyasztott eledelt a halaimnak?

Figyelt kérdés
elsosorban az erdekel, hogy az alabbiak kozul melyiket lehet adni naponta , es melyiket ritkan, mindegyiket szakszeru magyarazattal amennyiben lehet : Voros szunyoglarva, feher es fekete szunyoglarva, cyclops, artemia, daphnia.

2016. júl. 22. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
a halakt nem írtad le, de mehet mindennap , talán a vörös szúnyogból adnék nekik ritkábban. sőt én azt egyáltalán nem adnék nekik, trágyalében keltetik. :) a többi teljesen jó.
2016. júl. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

halak: zold barbus, rasbora , otocinclus, yoyo, sae

a zoldek meg nagyon kicsik kb 2 cm.

2016. júl. 22. 16:27
 3/5 Platypus ***** válasza:
A vörös és a fekete szunyit ajánlott ritkábban adni, de ha ennyi féle van, akkor úgyse kerülnek sorra gyakran. Ez a két szunyi is jó kaja, mármint a tápértékük szempontjából, de ha túlzásba viszed bélgyulladást okozhatnak.
2016. júl. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nincs ennyi felem, csak informalodok hogy ne nyirjam ki oket. tehat a voros szunyogbol heti egyszer , a tobbibol lehet naponta is adni de napi tobbszor is?
2016. júl. 22. 23:13
 5/5 elwera ***** válasza:

Pl én artemia, mysis, krillel etetek.


Jó a krill már olyan 8 centis nagy halaknak való (az a legnagyobb).


De lehet venni fagyasztott tubifexet is, grindál férget is, igazából az is jó.


Vörös szúnyoglárvát én már nem adom, mert azzal nyírtam már ki halat.

2016. júl. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!