Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vannak olyan díszhalak amik...

Vannak olyan díszhalak amik kevés napfényt igényelnek? Sajnos csak olyan helyre tudom tenni. Továbbá igazi növény mennyire fontos nekik? Bubis víztisztítóm van, az megteszi helyette?

Figyelt kérdés

2016. szept. 24. 04:10
 1/4 A kérdező kommentje:
Olyan 20-30literes akvárium van, olyan 10 díszhalat akarok, guppikat pl.
2016. szept. 24. 04:12
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Nekem aranyhalaim vannak mu novenyekkel, nem napos helyen, konkretan a konyhaban es buborekoltato van nekik. Nem kell nekik napos hely, a termeszetes viz alatt sincs nap. Az enyemek mar 8 eve megvannak, visztisztitot nem hasznalok, magam takaritom oket rendszeresen.
2016. szept. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Azert azt meg megjegyeznem hogy nekem csak 2 aranyhal van egy 50 literesben. Nem tudom mekkora kell 10 halnak, de a 20-40 literes nekem kicsinek tunik.
2016. szept. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 toma781 ***** válasza:

Hát 20-30 literben nem tarthatsz 10 guppit! Előszőr számold ki a térfogatát: magasság szor szélesség szor hosszúság osztva 1000.

Ha harminc liter alatt van akkor abban nem tarthqtsz gerinces állatot! Szűrő mindenképpen kell. Az előző amit írt hogy 50 literben tart 2 aranyhalat szűrő nélkül az nagyon rosszúl csinálja. Akvaguru, Akvafarm, diszhal.info ezeken az oldalakon nézz szét. Nem létfontosságú az élő növény de segíthet a biológiai szűrésben. Napfény meg egyátalán nem kell mert attól elalgásodik az akvárium. Viszont ha tartasz növényeket akkor azoknak kell valamennyi fény de nem napfény!

2016. szept. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!