Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 120L aksiba szeretnénk tenni...

120L aksiba szeretnénk tenni külsö szüröt? Mert a belsö ami van keves?

Figyelt kérdés
Eheim Biopower 240 a jelenlegi ami keves .Eldöntöttem hogy 30 ezret áldozok egy külsö re csak fogalmam sincsen milyet vegyek mert külsö szüröm még nem volt legyetek szivesek ajálnjatok 30 ig jöhet!
2016. okt. 24. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


Leértékelve

[link]


Kicsit drágább, de még nagyobb aksit is elbír, leértékelve:

[link]


vagy


[link]


[link]


vagy


[link]


Vagy innen bármelyik 600-800 l/h-s atman, 30 alatt:


[link]

2016. okt. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Magam részéről sorrendet tekintve is kb így válogatnék.
2016. okt. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a segitséget már döntöttem is!!! [link]
2016. okt. 24. 23:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyedül nem fogja bírni, vagy ha igen akkor 1,5-3 havonta szét kell szedni. Én 8-10 havonta szoktam, mert a mechanikai szűrést nem a külső szűrőkkel végeztetem.
2016. okt. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Néztem kicsivel erosebb suroket ezek kozzul meiket ajálanád?


[link]

[link]

[link]

2016. okt. 25. 20:06
 6/8 anonim ***** válasza:

Bármelyiket.


Nem véletlenül linkeltem én is ezt a 3 márkát, ezekből bármelyik jó.


Én jbl párti vagyok, de lehet, hogy ez csak az én hülyeségem.

Csendes, megbízható, füst színű jól elrejthető csövekkel.


A tetra ár/érték arányban szinte verhetetlen, Ugyanúgy jól elrejthetőek a csövei, és nincs velük baj.

Mások véleménye szerint nagyon jó, de itt ott találkozni lehet meghibásodással, és nagyobb teljesítmény esetén hangosabb üzemeléssel.


Az atman valami német licenszű kínai, erős, nagy, egyszerű mint a faék, (jó értelemben) régebben akinek nem telt (vagy nem volt sznob) eheimre, meg jbl-re, atmant vett, ez volt a jolly joker (meg az ilyen olyan nevü másolatai, pl evolution, stb)

Kicsit hangosabb a többinél, és zöldek a csövei.


Bármelyiket választhatod, de az árba kalkuláld bele hogy kell még hozzájuk valami érdemi szűrőanyag, ami szintén nem olcsó.

2016. okt. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
JBL CristalProfi e901 greenline Teljesen felszerelt, tartalmaz szűrőanyagot és betétet.
2016. okt. 25. 22:46
 8/8 anonim ***** válasza:

Jó, hát a biolabdára is rá lehet mondani, hogy szűrőanyag, aztán max az ülepítőbe érdemes betenni, nem véletlenül használtam az "érdemi" jelzőt.


Igaz, hogy elég nagy a szűrőtérfogat, szóval 120 litert, ami nincs agyonzsúfolva, szivaccsal is megszűr, de ha majd összeesik, elhasználódik, vagy nagyobb akváriumra váltasz, érdemes kicserélni valami siporax minőségű / szerkezetű porózus kerámia gyűrűre pár liternyi szivacsot.

2016. okt. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!