Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Sziámi harcoshal mellé milyen...

VikiRicky kérdése:

Sziámi harcoshal mellé milyen algaevőt tehetek (lehetőleg 1 darabot szeretnék csak) 30 literes akváriumba?

Figyelt kérdés

2016. nov. 2. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
semmilyet. ha van algád akkor az okot kell megszüntetni.
2016. nov. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A zebracsiga eszik algát, de megszűntetni nem fogja.
2016. nov. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2-3 zebracsiga, vagy 5-6 nagyobb amano garnéla.
2016. nov. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nincs algám szerencsére, csak nagyon tetszenek az algaevők, ahogy rászívják magukat az üvegre, meg ahogy túrják az aljzatot. De akkor lemondok róla, ha nem lehet...
2016. nov. 3. 10:16
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
Nem, mivel gondolom az ancira gondolsz ami 12-15 cm-re nő, 100-150 litertől tartható.
2016. nov. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem, ancira pont nem gondoltam, mert őt tudom, hogy hatalmasra nő. Ezért is kérdeztem, hogy vannak-e kis méretűek, amik elférnek, és nem bántja a harcoshal sem... De ha nincs ilyen, akkor inkább lemondok róla, mert kínozni nem szeretném.....
2016. nov. 3. 21:02
 7/8 anonim ***** válasza:

Van kisebb, csak annál már érvényesül az az általánosság, hogy a kis halaknak a raj ad védelmet, úgyhogy ami kicsi, azt nem lehet egyedül tartani, egy teljes rajhoz meg kicsi a 30 liter.


De még ha nem is lenne kicsi, akkor se bírja a betta számára szükséges extra meleg vizet.

2016. nov. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Lemondtam az algaevőkről. :)
2016. nov. 9. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!