Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halakat tehetek egy...

Milyen halakat tehetek egy harcoshal mellé?

Figyelt kérdés

Jövőhéten érkezik meg a 38 literes akváriumom és minden ami még a halak jólétéhez szükséges. Már régóta szeretnék halakat tartani, utána is olvastam hogy a harcoshalat célszerűbb egyedül tartani a fajtájából, viszont vannak olyan halak akiket megtűr maga mellett mint például a neon hal. Esetleg segítenétek hogy melyek azok a halak, akikkel összeengedhetem?

Előre is köszönöm szépen a segítséget!



2016. dec. 22. 15:17
1 2
 11/17 anonim válasza:

Szia. Nekem 54 literben van endler guppykkal és ancikkal.

A guppyik esetében ő végzi a születés(illetve pontosabban a felnövekvés)szabályozást.Elég sok növénynem van az élettere hasonló az eredetihez,nálam jól megvan. Amíg nem volt ennyi növény sokat úszott a nyílt részeken és szépen "szétúszta" a hasi illetve a farok úszóit .

Én 38 literbe nem tennék mellé csak egy tő átokhínárt meg egy jófajta szűrőt.Néhány hónap alatt szupi kis termeszetközeli élőhely tud kialakulni. Jó halazást!

2016. dec. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
20%
nem szétúszta hanem nagy volt az áramlás neki és az verte szét... istenkém "szétúszta".. :D te úsztad szét az agyadat fiam... :P
2016. dec. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
52%
Te már csak tudod okoska .Nem fiam hanem asszonyom,de nem érdekes. Milyen áramlás volt nagy?Te már csak tudod mi van az akváriumomban. Imádom az ilyen okoskodó balfékeket...
2016. dec. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
ide a bökőt a nyakamhoz, h valamilyen motoros szűrővel szűrőd a betta akváriumát 6-10 szeres vízforgatással. csak az a bibi, h állóvizekben él, a nagy sodrás miatt olyan az uszonya, te asszony ! :P
2016. dec. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
30%
nem pedig szétúszta :DDDD eme kijelentés mutat rá magas fokú dilettantizmusodra , olvasgass még kicsit madam :DD
2016. dec. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Madam a kedves felmenőd....

Ha látnád az aksimat nem magyaráznál hülyeségeket,de nem vitatkozom ilyen magasan kvalifikált egyénekkel....

Boldog Karácsonyt!

2016. dec. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Micsoda vitááák vannak itt :D Utolsó elküldenél az aksidról egy képet légyszi, mert én is hasonlóba kezdenék bele és jó lenne egy minta. Lehet privibe is
2016. dec. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!