Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 160 literes akváriumba 40...

160 literes akváriumba 40 kisméretű díszhalak szánok. Külső szűrőnek egy JBL Cristalprofi e701-esre gondoltam. Elfér ennyi hal az akváriumban, és megfelel a szűrő? Köszi.

Figyelt kérdés
160 literes akváriumba 13 neon, 10 zebradánió, 10 ékfoltos, 5 páncélosharcsa, 2 anci és 3 sepregető garnélát szánok. A szűrő megfelelne, és gond nélkül meglennének együtt az aksiban?

2016. dec. 22. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szakértő, de nekem az a 40 hal soknak tűnik.
2016. dec. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Első hallásra nekem is, viszont az anci kivételével mindegyik hal maximum 5-6 cm-re nő meg (legtöbb még ennyire sem), az akvárium 100 cm hosszú és 40 magas/széles, szóval úszni is van hely.Az ancik és a páncélosharcsa a fenéken lennének inkább, a neonok és az ékfoltosok középen, a dániók pedig kicsit feljebb, de mivel mindegyik hal kicsi, ezért gondoltam, hogy nem feltétlenül sok. Szaporítani nem akarom őket, szóval nem lennének még többen. :D
2016. dec. 22. 21:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Vegyes halleves a világ különböző tájairól, különböző környezeti igényekkel
2016. dec. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ahogy olvasgattam a hőmérsékletigény mindegyiknek ugyan annyi, a fényt pedig bírják, mohát egyébként is akartam fadarabokra kötni, szóval a garnélának is lenne kedvére való dolga. Miért nem illenek össze? :)
2016. dec. 22. 21:50
 5/6 patterson ***** válasza:
igen,ennyi halat elbír,és ezek elvannak egymással is,kevés a 701-es,keress rá guglin mekkora kell !
2016. dec. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bluesapó ***** válasza:
Én a külső filtert úgy választanám meg, hogy minimum 2-3 szorosa legyen az akvárium űrtartalmának. Ergo 160 literre én 200-500 literes akváriumhoz ajánlott filtert választanák.
2019. jún. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!