Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen nevet adnátok kisfiam...

Milyen nevet adnátok kisfiam kék haroshalacskájának?

Figyelt kérdés
2017. jan. 19. 07:14
1 2 3
 21/24 Nikolas Kidman ***** válasza:
0%
Ne hallgass rájuk, csak akkor van sok hal az akváriumban ha már ölik egymást, és halnak megfele. De többet ne vegyél mert én is így jártam, aztán született egy csomó kishal, ami megnőtt...
2017. jan. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
24%
Tehát ha nem ölik egymást csak simán pusztulnak el az ammóniától akkor nincsenek sokan ? : D inkább legózzál előző, ahhoz tán nem vagy debil :P
2017. jan. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 patterson ***** válasza:
0%
legyen a neve...:azapukámnanaknincsfantáziájadeúgylátomnekemsemlesz...a fiadnak a szomszédok adtak nevet ??? :D
2017. febr. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Csesszétek meg, az én sziámi harcoshalam magasról tesz a szivárványos guppykra; a közelükbe se megy, nem, hogy még szekálódjon!


A kérdésre válaszolva: Legyen Ficánka, Cuki, Sziszi, Momó, Susu.

Amúgy ennyi halnak 30 liter tényleg p..icsa kicsi, vegyetek legalább egy 50 literest.

2018. máj. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!