Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy betta még belefér?

Egy betta még belefér?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 6 endler guppi, 2 páncélos törpeharcsa és 3 rc mellé beférne még egy betta? Vegyes a csapat, de sajna nincs máshol helyem. 54 lityós az aksi, atman if303 a szűrő, heti 10%-os vízcserét csinálok. Van még elfekvőben egy kis szűrőm még egy akvaszettből, ha szükséges. Mit gondoltok? Köszi a válaszokat!

2017. jan. 21. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem elbírná, ha látványban nem zavar, akkor mindenképpen előny még egy szűrő, de a vízcseréket mindenképpen meg kéne szaporítani, 2 naponta 10 %-ra.
2017. jan. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 toma781 ***** válasza:
Az rc-et vagy megölné vagy nagyon stresszelné. Nem érdemes azok mellé tenni. Inkább a törpe páncélosokból vegyél még 4-et
2017. jan. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Bistyu válasza:
A kölyök garnélákra, ha aznap éppen olyanja van, a betta módszeresen vadászik, és ha a kölyök garnéla már megsérült, azok a tündéri endler guppik vérengző fenevadként csapatban cincálják cafatokra (mindenevő, és ami a száján befér, ugye). Sokkot kaptam, amikor ilyent láttam, tehát készülj fel hasonló élményre. 15-20 fős garnéla állomány alatt semmiképp sem javaslom, de akkoránál már szerintem fenntartható a csapat, ha van elég búvóhely a garnéláknak.
2017. jan. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Pósfai Bendi válasza:
0%
Csak ha hím bettát akarsz akkor ne tedd, mert területet véd és megfogja ölni a többi halat.(A betta aurája 90 cm)
2017. márc. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!