Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Axolotl meddig bírja étel nélkül?

Axolotl meddig bírja étel nélkül?

Figyelt kérdés
Nyaralni megyek 1 hétre, kibírja addig?

2017. aug. 5. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
44%

Annyira rossz, hogy fizetni kell a google használatáért... Ja, várj, ingyenes


[link]


[link]

2017. aug. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Aki nem tudja megoldani hogy valaki gondoskodjon az állatáról maíg nyaral, két dolgot tehet:1. nem megy nyaralni 2.nem tart állatot.Már a kérdés felvetése is embertelen! Kibírja addig? Te is kibírnád biztos 1 hétig ha nem ennél, de hogy milyen kegyetlen 1 hét lenne. Ne hogy már azt nézd, mit bír ki!Ha tartod, azt nézd, hogy jól érezze magát! Vagy ne tartsd, ha kínozni szeretnéd.Nem hiszem hogy nincs 1 valaki, aki az 1 hét alatt mondjuk 3-szor ad neki kaját!
2017. aug. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Éppenséggel lenne, aki gondozná, csak gondolom te sem nagyon engednél be idegeneket a házadba, ha nem muszáj. Azért kérdeztem, mert mindenhol mást hallottam, mind az eladótól anno (aki szerint kibír 2 hetet is), mind itt a neten. Nem gondolom magam felelőtlen állattartónak, márpedig azért sem, mert egész életem alatt rengeteg állatom volt / van és látszólag marha jól megvannak. ;)
2017. aug. 8. 07:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Elvileg kibírja, de nem kéne megpróbálni szerintem. Nincs valami rokon, aki meg tudná etetni mondjuk ha csak kétszer is a héten?
2017. aug. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Meg lett oldva.
2017. aug. 8. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!