Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Sziámi algaevő segíthet az...

Sziámi algaevő segíthet az ecsetalga probléma megoldásán?

Figyelt kérdés

Felütötte a fejét az ecsetalga az akváriumban. A világítást nem mondanám erősnek, nem éri el a 0,5 értéket és jelenleg nem is tudom bővíteni.

Tudom hogy végleges megoldást kell keresni az ecsetalga ellen (erre is szívesen várok javaslatokat) de az lenne a kérdésem, hogy 2-3 sziámi algaevő betelepítése mérsékelheti-e a problémát?

Az akvárium 240 liter külső belső szűrővel és márnák, xifók, harcsák lakják.



2017. aug. 11. 17:39
 1/3 majorlevo ***** válasza:
Igen lecsipegetik róla más módszer esetleg hogy benyúlsz az akiba egy tiszta súrolóronggyal és letörlöd :)
2017. aug. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ahonnan tudtam onnan szépen leszedtem de nagyobb bajom hogy az apróbb levelű növényeimen is megjelent amiről ugye nem lenne egyszerű leszedni, ezért gondoltam a halacskákra.
2017. aug. 12. 18:14
 3/3 YourDestiny ***** válasza:
Az ecsetalga és világítás között nincs semmi párhuzam, ő egy kivétel. Kis mértékben lehet látható jele a sziámikkal, de ha sok ecset lett belőle, felesleges pénzkidobás lehet.
2017. aug. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!