Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hányszor kell egy nap etetni...

Hányszor kell egy nap etetni a halakat, és ti miket adtok nekik?

Figyelt kérdés

2 napja vannak halaim:4 neonhal,2 betta,2 vörös zebradánió,2 alganyaló,1 panda,1 cápaharcsa és 1 black molly.

lemezes tápot vettem nekik,és fagyasztott vörösszúnyog lárvát.


2010. jún. 23. 14:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
2-3 naponta etesd, ne minden nap, mert rövidesen elpusztulnak
2010. jún. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked a hasznos választ!

sajna ma elpusztult az egyik molly.Arra gondoltam,h esetleg túl sokat evett.Tegnap viszonylag sokat sikerült betennem nekik a lemezes tápból :(.

2010. jún. 23. 15:02
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

én díszhal eldelt, és szúnyoglárvát adok nekik és kb. 5 naponta de van h 1 hétig nem kapnak és már fél éve megvannak

ha naponta 2x adsz nekik elpusztulnak

2010. jún. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is a választ!

A neonhalaimat pedig még nem is láttam enni.vagy ők nem rajonganak úgy a kajáért,mint a többiek?

2010. jún. 23. 15:05
 5/12 anonim ***** válasza:
Elég 1x etetni!Teljesen jó,én először a tápot adom nekik,majd a fagyasztottat.Az a lényeg,hogy minden elfogyjon,mert ha bomlik a kaja,jön a halpusztulás!
2010. jún. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tehát naponta 1x, lehet 1 héten 1 böjtnap.Amúgy a neon viszonylag félénk,etetésnél háttérbe szorulhat.Sok jó akvarista honlap van,pl www.akvarista.hu
2010. jún. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Én is a naponta 1 etetést ajánlom, és ha nem akarod hogy a két bettád kinyirja egymást vagy bántsa a többi halat akkor rakd külön őket, mert terület védő halak és kinyirják a rivális hímet.
2010. jún. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nekem 4 guppim van, meg kb 20 guppiivadékom. minden nap egyszer etetem őket, szemcsés táppal, hetente egyszer vörös szúnyoglárvával. a kicsiket porrá tört lemezessel etetem. 2 bettád van?:O nem bántják egymást? szerintem kicsit keszekusza. hány literes az aksid?:)
2010. jún. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Én tetra Rubin-t(lemezestáp), vörös szúnyoglárvát, tubifexet, vízi bolhát és szemcsés díszhaltápot adok nekik enni felváltva, változatosan.
2010. jún. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Még eddig nem volt vita a betták között,bár néha megzavarja a fiú a lányt.de lehet tényleg be fogunk szerezni egy másik akváriumot.

54l-es az akváriumom!

2010. jún. 23. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!