Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Passzolhat az Aquael Fan 1...

Passzolhat az Aquael Fan 1 plus szűrő egy 30 literes akváriumba?

Figyelt kérdés

2019. jan. 30. 13:37
 1/5 Bamboocha466 ***** válasza:
Igen, 320l/h a maximalis vizforgatasa, tízszeres óránkénti megforgatas az okés (föleg, hogy állítható a kiaramlo víz erőssége).
2019. jan. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A víz forgatás sok, főleg ha bettas lesz. A szivacs épp H elég. En egy sűrűbb szivacstömbre cserélném. Egyébként a fej része rendben van, elnyűhetetlen.
2019. jan. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha már kiemelted, válaszolok én is.

Méretben, kapacitásban lazán elvinné...


Csak mérd le, befér e! Az aquael egy hosszú keskeny szűrő.


Az akváriumba megy aljzat is, tele se töltheted vízzel, és a szűrőt el kell hogy lepje a víz!

Nem lenne az oda rossz, vízforgatás is jó, a szivacs is elég- csak hát szerintem baromira nem fér el benne.

Hacsak nem valami egyedi méretű akvárium.

2019. febr. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hat az akvariumom hosszukas szoval lehet hogy beferne. A mostani szuroje is eleg nagynak tunik. Majd lehet hogy teszek egy probat, eddig ezt a szurot lattam jonak. Esetleg tudna valaki ajanlani mast is?

Koszi a valaszokat.

2019. febr. 2. 21:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 25 literesben van fan 1 plus, és elég sok aljzat mellett is befér.
2019. febr. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!