Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Csüngőhasú vietnámi malac...

Csüngőhasú vietnámi malac tartása?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy kan disznót és egy kocát. Az a helyzet hogy van egy nagy kert ahol szeretnék tartani illetve szaporítani malacot. Interneten úgy olvastam hogy semmi extrém tartási körülményt nem igényel. Gaz van bőven ahol legelhetnek illetve gyümölcsfák/mogyorófák/akácfák stb. Néztem az interneten de nem értem miért keresztezik más malacokkal... baromfikkal jól kijönnek? Mennyit ellik? Mennyire szívós? Stb..

2021. jan. 16. 20:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%

A malacok miota legelnek?

Csak szabadon az udvaron pedig ketlem, hogy tarthatod, valami ol akkoris kene nekik.

Tovabba feltetlenul szaporitani akarod ennyi hozzaertessel?

2021. jan. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

A legelésen kívül azért bőven kell nekik takarmány is. Illetve ahogy egyes írja, szükséges az ól. Hiszen ha fialásra kerül a sor a kannal nem hagyhatod együtt a kocát a kicsikkel mert abból kismalac nem marad!

Szóval két ól is kell

2021. jan. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

Azért keresztezik, mert sok mindenre magában nem való.


Inkább tarts rendes disznót vagy mangalicát.

2021. jan. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ól van illetve gondoltam más takarmányra is. Gazt azért írtam,mivel azt olvastam,hogy zöldtakarmányon kevésbé zsírosodik
2021. jan. 16. 20:51
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Zsírosodik az mindenhogy :D
2021. jan. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Úgy feltúrja a telket mint a 💩 a malac nem legel. Ás összeszed mindent ami a fogára való és ha unatkozik szét szed és rág mindent.
2021. jan. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%

Nekem egy vadgalicám van. Mangalica és vaddisznó keverék. Látnád hogy felbontotta 20 cm betont a külső boxban.. 🤦‍♀️😅

6# voltam

2021. jan. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Látom a sok "hozzáértőt" hogy nem legel a malac...akkor tessék:

[link]

2021. jan. 20. 19:25
 9/14 anonim ***** válasza:
85%
Látom neked meg nehéz szöveget értelmezni..
2021. jan. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nem annak írtam aki a földtúrásról írt,hanem pl.az egyesnek....

Tudod,akinek nem inge...

2021. jan. 21. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!