Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » A disznók hogy bírják megenni...

A disznók hogy bírják megenni a moslékot?

Figyelt kérdés
Hogy van hozzá gyomruk?

2021. márc. 9. 21:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez vannak hozzászokva / mást nem kapnak.
2021. márc. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Más az izlésük mint az emberé. A pépesített vegyes mindefélét szeretik a legjobban. A száraz ételt nem kedvelik, csak akkor ha lehet ropogtatni. Az izekhez is máshogy viszonyulnak. Az édeset epp ugy szeretik mint mi, de a sósat nem. Nem szabad pl megsózni a kukoricakását amit kapnak, mert akkor egyáltalan nem fognak enni belőle...
2021. márc. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
39%
Evés szempontjából ők túlélő típusnak számítanak.Ha nem arra tartanák szegényeket,hogy megöljék és megegyék őket az emberek,akkor elég sokáig eléldegélhetnének,mivel nem igazán válogatnak.
2021. márc. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Azert nem olyan rossz az a moslek.. Ugy ertem mi regen mikor disznokat tartottunk (1-2t)a moslek igazabol minden lebomlo cucc volt. Ide tartozik a kemeny kenyer, minden zoldseg maradek, ha ugy volt normalis kaja maradek is, de mellette raktunk bele kukoricat meg talan buzat is? Oszinten nem emlekszem annyira mar. De nem volt nekik rossz dolguk.
2021. márc. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
21%
Ezen már én is gondolkoztam. A moslék az tulajdonképpen bomlik, ocsmány bűzüs, oszló, rothadó valami. A természetes ősük amúgy lehet, hogy időnként oszló tetemeket is fogyasztott, ezért alapból ellenállóbbak az ilyesmire, mint az ember, sőt, akkor még lehet, hogy ízlik is nekik . De nem hiszem, hogy ez lenne a normális kajájuk. Ha disznókat tartanék, nem biztos, hogy odaadnám nekik a romlófélben levő moslékot, kapnának rendes tápot, ami megfelel a természetes igényeiknek.
2021. márc. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A moslék nem azt jelenti, hogy romlott ételeket összekevernek.
2021. márc. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%

Pontosan, a moslék nem oszlik, nem bomlott és romlott. Csak több féle étel. Pl bolognai maradék össze öntve rizzsel és pörkölttel. De nem romlott.

És igen, a disznóknak más az ízlésük. Ez pont olyan, mint ahogy ami szerinted büdös szag, az a kutya szerint információ dús, érdekes illat. Te nem tudod elviselni, ő kifejezetten szimatolja. Ne lepődjünk meg azon, hogy az emberek és az állatok között különbségeket lehet felfedezni

2021. márc. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
Én kicsiként mindig megakartam kóstolni, annyira isteni illata van :D Kukoricadara + főtt krumpli. Mai napig akarok egyet emberi fogyasztásra készíteni, mert gyerekként nem mertem belőle enni.
2021. márc. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
6%
Azok a moslékok, amiket én láttam, rendesen habzottak, és bűzös, romló szaguk volt. Ami nem bomlott, az meg valószínűleg erjedt, marhanagy különbség :D
2021. márc. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%

Valamelyk falun a kutyák is azt eszik esetleg a kóbor kutyák is.

Sőt néha a hajléktalanok is.

2021. márc. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!