Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Kell őstermelői igazolványhoz...

Kell őstermelői igazolványhoz mezőgazdasággal összeköthető végzettség?

Figyelt kérdés

2021. márc. 27. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen, végzettség kell hozzá, hogy kiváltsd. Vagy ocsg tag kell, H legyél. Asszem idéntől eltörölték a három évet, így ha ocsg tag leszel akkor egyből ostermelove válsz.
2021. márc. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
akkor mindegy hogy milyen szakma csak mezőgazdasági kategóriába kell,hogy tartozzon?
2021. márc. 28. 07:42
 3/8 anonim ***** válasza:
25%

Nem tudom pontosan, biztos meg van határozva vhol.

Helyi falugazdászt kell megkérdezni.

Amúgy végezz el egy aranykalaszost most online és kész 😁

2021. márc. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell hozzá szakma. Én is az vagyok, de nincs semmilyen szakmám.
2021. márc. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1. Rosszul tudod, aki nem földműves (nincs ilyen jellegű végzettsége) az továbbra is max. 1 ha földet vehet és a további föld vételhez elegendő ha 3 éve már őstermelő, ez nem változott. Tehát szakma nélkül előszőr 1 ha alatt tudsz venni földet (ez szerintem bőven elég kezdésnek) aztán 3 év múlva vehetsz még ha akarsz.
2021. márc. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Állattartáshoz kellene az őstermelői papír, leginkább bikához. takarmányt és vitaminokat + gyógyszereket kapunk teleptől
2021. márc. 28. 16:42
 7/8 anonim ***** válasza:

Mint falugazdász mondom:

nem kell végzettség. Őstermelői adószám kell a NAV-tól, aztán falgazdászhoz kell bemenni és érdeklődni a kiváltásról. Az őstermelői csak az eladáshoz kell, hogy tudj értékesíteni.

2021. ápr. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Magához az őstermelői igazolvány kiváltásához semmiféle szakmai végzettség nem kötelező.
2021. máj. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!